Laurens Costerplein 3
3817 HH Amersfoort
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Woningprijs
- € 699.000,- k.k.
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 131 m2
- Totale kadestrale oppervlakte
- 327 m2
- Aantal slaapkamers
- 4
Geen brochure beschikbaar
Omschrijving
Dit huis aan het Laurens Costerplein 3 te Amersfoort wacht op een nieuwe eigenaar die een uitdaging niet uit de weg gaat en kansen ziet om van dit project een eigentijdse woning te maken. Er zijn vele mogelijkheden om de woning volledig naar eigen wens en smaak in te delen en te verbouwen!
Het Laurens Costerplein is centraal gelegen in het geliefde Leusderkwartier, het winkelaanbod van de Leusderweg is op 5 minuten loopafstand. Hier vind je supermarkten en een diversiteit aan speciaalzaken en delicatessenwinkels. De historische binnenstad van Amersfoort, het NS-Station Amersfoort Centraal en de uitvalswegen naar de A28 en A1 zijn op korte afstand gelegen. Wanneer je zin hebt een fijne wandeling in de natuur dan kun je terecht in Bos Nimmerdor, Park Randenbroek en het landgoed Den Treek.
I N D E L I N G
Begane grond: entree/hal met trapopgang naar de eerste verdieping, meterkast, separate toiletruimte, granitovloer en tegellambrisering. Royale woonkamer met originele kamer en-suite deuren, vaste kasten, erker en openslaande deuren naar de tuin. Eenvoudige keuken met deur naar de achtertuin. De woning heeft geen centrale verwarming en wordt verwarmd door middel van gaskachels.
Eerste verdieping: overloop met separate toiletruimte. Twee ruime slaapkamers beide voorzien van een vaste kast, de slaapkamer aan de achterzijde heeft toegang tot het balkon aan de zijkant van de woning. Derde slaapkamer met wastafel. Badkamer met douchegelegenheid.
Tweede verdieping: royale overloop met dakraam en vierde slaapkamer voorzien van een dakkapel.
Tuin: de diepe achtertuin met vrijstaande stenen garage en aparte berging is gelegen op het Noordwesten.
K E N M E R K E N
bouwjaar 1936
woonoppervlakte 131 m²
perceeloppervlakte 327 m²
energielabel G
diepe achtertuin op het Noordwesten
authentieke stijlkenmerken zijn aanwezig
nog naar eigen smaak en wensen te renoveren
stenen garage en berging
Naast de standaard clausules zal er in koopovereenkomst worden opgenomen dat de verkoper het verkochte nooit zelf feitelijk heeft gebruikt en dat hij derhalve koper niet heeft kunnen informeren over eigenschappen van of gebreken aan het verkochte waarvan hij op de hoogte zou zijn geweest als hij het verkochte zelf feitelijk had gebruikt In dit kader zijn partijen uitdrukkelijk overeengekomen dat dergelijke eigenschappen of gebreken voor risico en rekening van koper komen en dat bij de vaststelling van de koopsom hiermee rekening is gehouden.
Het notarieel transport zal plaatsvinden bij een vaste projectnotaris: Van Buttingha Wichers notarissen, gevestigd te ’s-Gravenhage.
Inspiratie
- Prinses Julianaplein 72, 3817 CS Amersfoort
- Maandag tot vrijdag geopend van 08:30 tot 17:30. Zaterdag alleen op afspraak.
- Bel: 033-4650124